Ѕиден часовник V6 - Дрвен

  • Попуст
  • 750.00 ден
  • Редовна цена 850.00 ден
Вклучен данок.


Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена