Тример за средување на веѓите

  • Попуст
  • 399.00 ден
  • Редовна цена 799.00 ден
Вклучен данок.


Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и Вашите веѓи да изгледаат совршено, а истовремено да заштедите време, пари и енергија избегнувајќи ги болните депилации со восок? Решението е токму овој производ кој што исто така НЕМА да ја иритира вашата кожа !

Овој тример е толку мал и практичен,што буквално секогаш можете да го носите во вашата ташна и никој нема да знае дека го имате. Може да се користи секојдневно и едноставно да не дозволите да ви се појави ниту едно влакно. 

Тоа што го прави поразличен од обичните тримери е тоа што откако ќе го отстраните влакното тоа НЕМА да порасне поголемо и подебело. Секогаш ќе имате средени веѓи какви што од секогаш сте посакувале затоа што со овој уникатен и практичен тример, тоа е повеќе од возможно.

Тримерот работи на батерии, во сетот добивате и специјална четкичка за чистење на истиот.