Тобоган Peppa Pig - Играчка за деца

  • Попуст
  • 599.00 ден
  • Редовна цена 790.00 ден
Вклучен данок.


Музичкиот тобоган со светлечки ефекти и омилениот лик на вашето најмило - Peppa Pig претставува неверојатна забава и задоволство за детето.

Карактеристики:

✅ Работи на 3 АА батерии.
✅ Димензии: 36х28х14cm

Погледнетe го видеото за да разберете каква забава нуди оваа играчка