Подлога за фитнес и јога

  • Попуст
  • 499.00 ден
  • Редовна цена 890.00 ден
Вклучен данок.


Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна, не зафаќа воопшто простор и е лесно пренослива.

Должина: 173 сантиметри
Ширина: 61 сантиметар
Дебелина: 4 милиметри