Ортопедска подлога за грб

 • Попуст
 • Редовна цена 299.00 ден
Вклучен данок.


 • Ортопедската подлога за грб Ви овозможува да го поправите држењето на телото и седечката положба.
 • Ви овозможува ефикасно да се ослободите од непријатноста од долгото седење на едно исто место.
 • Го ослободува притисокот во ‘рбетот и половината.
 • Го ублажува заморот при возење.
 • Го одржува грбот изрелаксиран.
 • Дизајнот е уникатен и се прилагодува на секаков вид столица.
 • Идеална е за во кола или канцеларија, каде што поминувате повеќе време во седечка положба и може да дојде до замор и болки во грбот и половината.
 • Материјалот на полдогата овозможува Вашето тело да дише и притоа да остане суво.
 • Универзален, може да го користат мажи, жени и деца без разлика на годините.
 • Погоден за трудници, овозможува релаксација и комфорт наспроти големиот притисок во грбот и половината.