Ноќна ламба –Лава

  • Попуст
  • Редовна цена 1,090.00 ден
Вклучен данок.


Од сега само во нашата онлајн продавница!!

Безвременската ноќна ламба – Лава, која иако е дизајнирана во далечните шеесетти години, нејзината уникатност и убавина сеуште зрачат и никого не оставаат рамнодушен.

Уникатниот дизајн одлично ќе се вклопи во секаков амбиент и простор, без разлика дали се работи за дневен престој, спална соба, детска или работна соба, или пак отворен балкон или градина.

Нежните и бавни движења на внатрешната течност која вистински наликува на лава, ќе овозможи спокој и релаксација во сечиј дом, па така тотално ќе можете да се опуштите и да уживате после напорниот работен ден додека читате книга, гледате омилен филм и сл.

Ламбата е изработена од високо квалитетни материјали што овозможува висок квалитет, долготрајност и секако безбедност при користење.

Исто така таа е главна атракција и сензација за мали деца, па тоа е уште еден предлог плус доколку се мислите со што да ги изненадите Вашите деца.  Верувајте, нема да погрешите