Метална стоечка закачалка

  • Попуст
  • 990.00 ден
  • Редовна цена 1,390.00 ден
Вклучен данок.


-Мултифункционална

- Практична

- Едноставна 

- Уникатен дизајн

- Не зафаќа воопшто простор

-Ќе можете да ја користите за најразлични цели

- Приспособлива за секаков амбиент.

- Одлично се вклопува во дневна соба, спална , детска соба, работна соба, ходник и сл.

Димензии на стоечката закачалка: 170 см