Меки подлоги за деца

  • Попуст
  • 499.00 ден
  • Редовна цена 699.00 ден
Вклучен данок.


Исклучително практични меки, коцки за под со кои може да ја обложите било која површина.

 Идеални за детска соба.

 Изработено од т.н. експандирана пена (ЕВА етилен-винил-ацетат), подлогите имаат одлични изолациони карактеристики, отпорни се на УВ зраци, исклучително флексибилни и трајни, водоотпорни и нетоксични.

 Исклучително лесни за одржување и чистење.

 Сетот е составен од 8 меки коцки со димензии:30х30х1 см и различни живописни дезени