Машка кошула Greyfox White

  • Попуст
  • 499.00 ден
  • Редовна цена 650.00 ден
Вклучен данок.


Еднобојна машка кошула 
Шифра: 05-GF
Модел: Slimfit
Боја: Бела
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер