Машка кошула Greyfox Black

  • Попуст
  • 499.00 ден
  • Редовна цена 650.00 ден
Вклучен данок.


Еднобојна машка кошула 
Шифра: 02-GF
Модел: Slimfit
Боја: Црна
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер