Магична ракавица за миленици

 • Попуст
 • 299.00 ден
 • Редовна цена 500.00 ден
Вклучен данок.


Ракавица која го задржува вишокот влакна од миленичето!

Магична ракавица со силиконска гуна за масажа и отстранување на вишокот влакна од вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат. Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки. Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места. Со магичната ракавица повеќе нема да се грижите за вишокот влакна на вашите миленици.

Карактеристики на производ

 • Одлична за тимарење на вашите миленици
 • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
 • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
 • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
 • Го одржува вашиот дом чист
 • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
 • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
 • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна