LOL Confetti Pop

  • Попуст
  • 500.00 ден
  • Редовна цена 1,390.00 ден
Вклучен данок.


Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop.

Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата LOL кукла, облека, чевлички, украсни додатоци, топка, шишенце, декорации. За тебе добиваш: самолеплив тетоважа прстен, украсен стикер со тајна порака и колекционерско упатство.  LOL Confetti Pop е топка полна со изненадувања!!! Пронајдете ги скриените изненадувања, а на крајот испукајте ги конфетите! Новата  LOL Confetti Pop топка со конфети има 35 различни кукли со додатоци!
Секоја  LOL Confetti Pop се продава посебно.

Новата серија на LOL Confetti Pop е поголема од претходната. Топката на LOL Confetti Pop е розова, но доколку топката е златна знајте дека во внатрешноста на топката се крие една од ретките кукли, кое неможете да ги добиете во розовите топки. Откако ќе ја ја отпакувате топката и го внесете тајниот код за отварање може да ја повлечете лентата за конфетите да пукнат!

 Незаборавај на својата кукла да и дадеш да пие вода и да ја избањаш!! Следува изненадување...

 Во претходната серијана на  LOL Confetti Pop куклите имаа 7 изненадувања. Во новата серија на LOL Confetti Pop има 9 изненадувања:

-Налепница со тајна порака
-Налепница за вода
-Тетоважа
-Шише
-Чевли
-Облека
-Моден додаток
-Кукла
-Конфети

Тетоважите - исти како оние од charz fizz - кои се вклучени во сега во комплетот на L.O.L.

 

 Во новата серија на  LOL Confetti Pop можете да ги добиете :

Рок клуб: во сетот може да ги добиете т.н “кул ” рокери со кул фризури и кул облека.

Сет за пливање: Овие кукли сакаат да пливаат!!! Две кукли доаѓаат со очила за сонце и прекрасен костум за капење.

Сет за спиење: Куклите во овој сет се спремни за забава пред спиење. Во сетот добивате, кукли,  пижами, маска покривање на очите и многу други додатоци.

 STEM Club:Овој сет е наменет за малите научници, бидејќи истиот е составен од кукли кои се подготвени за истржување, технологија и наука...

 Димензии: 10*10*10