Iskra SW-288 - Рачен блендер

  • Попуст
  • Редовна цена 1,400.00 ден
Вклучен данок.


Одличен и практичен рачен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка овозможува целосна контрола за лесно приготвување на различни јадења. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

• моќност: 700W
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• 2 прилагодливи брзини
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• ергономски дизајн
• Димензии на пакетот (во мм): 70 (L) x 70 (W) x 405 (H)
• Нето тежина: 0,75 кг
• Бруто тежина: 0,9 кг

Гаранција 2 години