Iskra QR8918 - Апарат (Машинка) за потстрижување

  • Попуст
  • Редовна цена 1,690.00 ден
Вклучен данок.


Професионална машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови! Работи на кабел
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 800 W,
2 променливи брзини,
Сечива од не’рѓосувачки челик
Подесување на сечивата,
2 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
Достапна во црна и бела боја
Гаранција: - 2 години