Iskra QR-PET2506 - Апарат (Машинка) за миленичиња

  • Попуст
  • Редовна цена 2,190.00 ден
Вклучен данок.


Искра машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506
Напон: 220V-240V ~ 50Hz
Моќност: 12W
Лесен и тивок
4 наставки
Додатоци: - Ножици - Чешел - Четка - Турпија за нокти - Четка за чистење - Уље за подмачкување - Заштита на ножот
Димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D)
Достапни бои сина, зелена и портокалова
Гаранција: - 2 години