Iskra JF-P208 - Електричен бокал за вода

  • Попуст
  • Редовна цена 1,390.00 ден
Вклучен данок.


Карактеристики:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• влезна моќност: 1850-2200W (макс)
• волумен: 1,7 L
• копче за да го отворите капакот
• скриен грејач од не'рѓосувачки челик
• отстранлив филтер за вода
• Осветлен прекинувач за вклучување / исклучување
• Двојно скалило за нивото на водата
• подвижен приклучок од 360 °
• троен систем на безбедност:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакувањето (во мм): 210 (L) x 155 (W) x 225 (H)
• Нето тежина: 0,98 кг
• Бруто тежина: 1,05 кг

• 24 месеци гаранција