Iskra HY-1302 WH/GR/BL - Смути Блендер

  • Попуст
  • Редовна цена 1,700.00 ден
Вклучен данок.• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 200-300 W
• волумен на контејнерот: 0,6L
• преносен сад со отвор за пијалок
• Ефективно сечило од не'рѓосувачки челик
• Лесна работа
• Лесно се чисти
• Димензии на пакетот (во мм): 130 (L) x 130 (W) x 385 (H)
• Нето тежина: 0,8 кг
• Бруто тежина: 1 кг
Достапни бои црна, зелена и бела

• 24 месеци гаранција