Iskra GX-AG010-1 - Аголна Брусилка

  • Попуст
  • Редовна цена 3,190.00 ден
Вклучен данок.


Аголна брусалка Iskra GX-AG010-1

2000 W јачина
6500 rpm во празен од
180 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка
2,2 kg тежина

2 година гаранција