Iskra ERO IE-ED500 - Професионална електрична дупчалка

  • Попуст
  • Редовна цена 3,090.00 ден
Вклучен данок.


Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност : 500W  
Вртежи : 0-2700 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) 

2 години гаранција