Iskra ERO HTS 6 - Сет штрафцигери

  • Попуст
  • Редовна цена 599.00 ден
Вклучен данок.


6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6

Сет од штрафцигери со магнетна глава

6 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст
• • 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm

• Хром-ванадиум челик
• Пакување: блистер