Iskra DF-002 - Вентилатор за на маса

  • Попуст
  • Редовна цена 1,699.00 ден
Вклучен данок.


Јачина: 40w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 43cm
Функција на нишање
3 брзини
3 крилна перка
Висина: 40cm
Должина на кабел: 1,6m