Intex 28602 Филтер пумпа

  • Попуст
  • Редовна цена 2,590.00 ден
Вклучен данок.


INTEX 28602 Филтер пумпа,
Капацитет: 1140 литри на час
Наменета за базени до 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП H (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX