Хеланки за потење- Hot Shaper

  • Попуст
  • 349.00 ден
  • Редовна цена 990.00 ден
Вклучен данок.


Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење.

Овие високо-квалитетни хеланки ќе ви овозможат да ја зголемите температурата на вашето тело, а со тоа вие ќе се потите многу повеќе. Се носат додека вежбате, одите, трчате или пак ги извршувате секојдневните обврски, додека одмарате или едноставно додека гледате телевизија.

Овие хелнаки можете да ги носите секој ден во секоја пригода. Дизајнирани се од Neotex материјал која ја зголемуватемпературата на Вашето тело за разлика од останатите видови на хеланки кои што се нудат на пазарот.

Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Карактеристики

✅ Изработени од Neotex материјал

✅ Се перат рачно со ладна вода