Flawless

  • Попуст
  • 399.00 ден
  • Редовна цена 699.00 ден
Вклучен данок.


Со Flawless до лесен и безболен начин до ослободување од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено ќе заштедите време,пари и енергија избегнувајќи ги болните депилации со восок!


--

Со Flawless до лесен и безболен начин до ослободување од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено ќе заштедите време,пари и енергија избегнувајќи ги болните депилации со восок!! Решението е токму во овој производ кој што исто така НЕМА да ја иритира вашата кожа !

Flawless тримерот е толку мал и практичен,што буквално секогаш можете да го носите во вашата ташна и никој нема да знае дека го имате. Може да се користи секојдневно и едноставно да не дозволите да ви се појави ниту едно влакно.

Тоа што го прави поразличен од обичните тримери е тоа што откако ќе го отстраните влакното тоа НЕМА да порасне погоглемо и подебело.

➡ Работи на батерии: 1(една) 3ААА батерија