Dynamic 7488 - Фен греалка

  • Попуст
  • Редовна цена 3,799.00 ден
Вклучен данок.


Моќност: 1000/2000 W

Напон: 220-240 V

Фреквенција: 50-60 Hz

Водоотпорна

Прилагодлив термостат

Заштита од прегревање

24-часовен тајмер

Далечински управувач

Гаранција: 1 година