Дводелен сет за вежбање

  • Попуст
  • 399.00 ден
  • Редовна цена 799.00 ден
Вклучен данок.


Модерен и комфорен сет за вежбање, топ плус хеланки за вежбање.

Изработени се од висококвалитетен материјал со спандекс, кој Ве затегнува и ѝ овозможува на кожата да дише.

Чувствувајте се удобно и самоуверено додека вежбате!