Детски автомобил на акумулатор - BMW Z3 White

 • Попуст
 • 5,990.00 ден
 • Редовна цена 8,990.00 ден
Вклучен данок.


Голема, силна и направена од најквалитетна пластика, автомобилот во модерен стил, моделот Z3 ќе ги задоволи вкусовите на најмладите љубители на BMW

Карактеристики:

 • 2 мотори x 35W
 • 2 брзини + рикверц
 • Опција за меко тргнување и забрзување
 • Предни и задни ЛЕД светла
 • Оригинална шал табла
 • Реалистичен звук на мотор  
 • Свирче и музика преку копчињата на воланот
 • USB, MINI SD and MP3 влез
 • Подесување на јачината на музиката
 • Дигитален дисплеј
 • 2 реалистични врати
 • Ергономско седиште
 • Гуми од EVA пена
 • Безбедносен појас
 • Брзина од 3 до 6 km/h
 • Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
 • 2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
 • Носивост до 40 кг