Детска играчка - Sofia the First + Unicorn

  • Попуст
  • 399.00 ден
  • Редовна цена 550.00 ден
Вклучен данок.


Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

 Sofia the First е играчка со звучни ефекти. Со допирање на копче таа почнува да пее. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Изработена е од нетоксичен материјал.

Димензии на Софиа: 28 см
Димензии на еднорог: 15 см