Алатка за сецкање лук

  • Попуст
  • 199.00 ден
  • Редовна цена 399.00 ден
Вклучен данок.


Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас.

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.

Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, притискате и вртите неколку секунди и готово. Лесно,брзо и едноставно.

Покрај лук можете лесно да исецкате кромид или пак ѓумбир.

Едноставен е за чистење и миење.