3Д ламба месечина

  • Попуст
  • 499.00 ден
  • Редовна цена 799.00 ден
Вклучен данок.


Месечината отсекогаш претставувала магичен и волшебен симбол. Еден поглед во месечината на ноќното небо, прави да верувате дека чуда постојат.
Внесете ја магијата на месечевата светлина во Вашата дневна, спална или детска соба!

Оваа 3D месечева ламба е совршен подарок: изразете ја својата љубов - Вашите деца или сакан/а нема да можат да одолеат на овој шармантен подарок.

Располага со контрола на допир и може да ги смени боите на ламбата (топло и ладно бело) и да ја прилагоди осветленоста.

 

Светло за читање и светло за релаксација - мекото светло на месечината го прави детето смирено, фокусирајќи се на учење и размислување.

Ламбата може да ја користите како домашен украс и светло за атмосфера.